3

Posuňte svoj biznis na nový level s greatregister.org

Projekt greatregister.org sme vytvorili práve preto, lebo cítime potrebu existencie jedného uceleného portálu, ktorý by spájal podnikateľov a zjednodušoval im prácu, dopytovanie služieb, či nadväzovanie kontaktov. Preto sme vytvorili greatregister.org. Portál, ktorý posunie aj váš biznis na nový level.

Sieť firiem v registri je široká, a preto s určitosťou vieme, že na svoj dopyt nájdete ponuku. Zadávanie dopytov pre firmy a občanov je bezplatné. Navyše, všetky aktívne firmy v sieti budú na váš dopyt upozornené automatickým odosielaním dopytov emailom.

Ak hľadáte nové kontakty alebo spriaznené firmy, použite vyhľadávanie firiem v našom katalógu, ktoré je naozaj rýchle a jednoduché. Firmy sú prehľadne rozdelené na kategórie a regióny. A ak chcete dostať svoju firmu do popredia vo vyhľadávaní, môžete využiť topovanie v kategórii.

Nájsť kvalitných ľudí pre firmu je ťažké. Nie však s greatregistrom. Využite možnosť bezplatného zadávania inzerátov na pracovné ponuky. My vaše ponuky zazdieľame na Facebooku. A možno práve vás zaujme ponuka od inej firmy a dodáte im hotovú zákazku.

Dostať sa k výhodným cenám na nákup tovaru vie byť niekedy problémom. V greatregistri máte všetky kontakty pokope a dokážete nakúpiť výhodný tovar priamo od výrobcov. A ak sa rozhodnete expandovať do zahraničia, nie je to problém! S greatregistrom to zvládnete, pretože tu nájdete kontakty na zahraničné firmy a so všetkým vám pomôžeme.

Zaregistrujte sa a užívaj si výhody, ktoré inde nedostanete. Na našom portáli nájdete množstvo možností spolupráce, ktoré vám pomôžu v podnikaní a zarobíte tak nejaké euro navyše. Vďaka širokej sieti spolupracovníkov vám vieme garantovať, že u nás naozaj nájdete všetko, čo hľadáte. Okrem toho sa môžete tešiť aj na ďalšie zaujímavé články z biznis sféry.

Tak čo? Ste pripravení posunúť svoj biznis na nový level?

Tags: No tags

Comments are closed.