4

Projekt

sme vytvorili práve preto, lebo cítime potrebu existencie jedného uceleného portálu, ktorý by spájal podnikateľov a zjednodušoval im prácu, dopytovanie služieb či nadväzovanie kontaktov. Preto sme vytvorili greatregister, portál, ktorý posunie aj tvoj biznis na nový level.

Sieť firiem v registri je široká a preto s určitosťou vieme, že na svoj dopyt nájdeš ponuku. Zadávanie dopytov pre firmy a občanov je bezplatné. Navyše, všetky aktívne firmy v sieti budú na tvoj dopyt upozornení automatickým odosielaním dopytov emailom.

Ak hľadáš nové kontakty alebo spriznené firmy, použi vyhľadávanie firiem v našom katalógu, ktoré je naozaj rýchle a jednoduché. Firmy sú prehľadne, rozdelené na kategórie a regióny. A ak chceš dostať svoju firmu do popredia vo vyhľadávaní, môžeš využiť topovanie v kategórii.

Nájsť kvalitných ľudí pre firmu je ťažké. Nie však s Great Registrom. Využi možnosť bezplatného zadávania inzerátov na pracovné ponuky. My tvoje ponuky zazdieľame na Facebooku. A možno práve teba zaujme ponuka od inej firmy a dodáš im hotovú zákazku.

Dostať sa k výhodným cenám na nákup tovaru vie byť niekedy problémom. V Great Registri máš všetky kontakty pokope a dokážeš nakúpiť výhodný tovar priamo od výrobcov. A ak sa rozhodneš expandovať do zahraničia, nie je to problém! S Great Registrom to zvládneš, pretože tu nájdeš kontakty na zahraničné firmy a so všetkým ti pomôžeme.

Zaregistruj sa a užívaj si výhody, ktoré inde nedostaneš. Na našom portáli nájdeš množstvo možností spolupráce, ktoré ti pomôžu v podnikaní, a zarobíš tak nejaké euro navyše. Vďaka širokej sieti spolupracovníkov ti vieme garantovať, že u nás naozaj nájdeš všetko čo hľadáš. Okrem toho sa môžeš tešiť aj na ďalšie zaujímavé články z biznis sféry.

Tak čo, si pripravený posunúť svoj biznis na nový level?